Facebook
strefa klientasep

Opinie

 

"Najlepsi z najlepszych! :) Niesamowita atmosfera podczas zdjęć, profesjonalne podejście i ogromny talent! :) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy z czystym
sercem! Dziękujemy za tak wspaniałe uwiecznienie tego ważnego dla nas dnia! 
:)

Aneta i Mateusz 

"Opisać zdjęć słowami się nie da... więc Grześka będzie trochę łatwiej :)Najwyższy poziom zaangażowania, ogromny talent i świetny charakter.. to otrzymaliśmy gratis w naszym pakiecie :) Z całego serca dziękujemy, że pozwoliłeś by czas się dla nas zatrzymał, za możliwość przeżycia wszystkiego jeszcze raz oraz zobaczenia tego, czego emocje nie pozwoliły zapamiętać. Dzięki Tobie nasze wspomnienia pozostaną żywe <3 DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!

Barbara i Szymon 

"W organizację naszego ślubu włożyliśmy serce, masę wysiłku i czasu. Aby wybrać fotografa, przetrząsnęliśmy cały małopolski i nie tylko rynek ślubny, umawialiśmy się spotkania, oglądaliśmy albumy, czytaliśmy opinie. Bardzo zależało nam na zdjęciach, znacznie bardziej niż na filmie. W końcu zdecydowaliśmy - tak, Grzesiek będzie najlepszy. Drodzy Państwo, zapewniam, że był najlepszy, że nikogo lepszego na Jego miejscu nie moglibyśmy sobie wyobrazić! Zdjęcia są przepiękne, oddają atmosferę tego magicznego dnia, oddają nasze zakochane spojrzenia, naszą radość, nasze wzruszenie. Nie wiem, jak On to robił, ale podczas ślubu i wesela był właściwie niewidzialny, tylko czasem w kościele mrugnął do mnie okiem, żeby rozładować zdenerwowanie. Bo Grzesiek to nie tylko rewelacyjny fotograf-artysta-reportażysta, który nie ustawiał nas do zdjęć, ale który łapał te naturalne, niepozowane sytuacje. To również świetny, ciepły człowiek, pełen optymizmu i radości. 

My, ani nasi goście nie czuli się ani trochę skrępowani Jego obecnością, co zresztą nam mówili. I pytali też, czy Grzesiek to nasz dobry znajomy, bo taki był dla nas serdeczny. Grześku - dziękujemy! Za tą Twoją serdeczność i uśmiech i za to, że dzięki Tobie możemy w piękny sposób wrócić choćby na chwilę do naprawdę najpiękniejszych chwil naszego życia. JESTEŚ SUPER!" "

Karolina i Marcin

   

"O zdjęciach Grzegorza pisać nie trzeba - urzekają od pierwszego wejrzenia. Są piękne i prawdziwe - tyle w nich emocji. A sam Grzegorz zaraża uśmiechem, jest osobą, przy której wszystko co poszło "nie tak" w tym Ważnym Dniu można obrócić w śmiech. Jest osobą, której nie może zabraknąć przy ważnych wydarzeniach z Waszego - a na pewno z naszego - życia! Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze w naszym wspólnym życiu wiele okazji, żeby poprosić Go o uwiecznienie tych wydarzeń na zdjęciach. Dziękujemy za WSZYSTKO"

Natalia i Paweł

 


 

  

"Korzystna oferta (pod względem finansowym i treściowym), elastyczność przy ustalaniu szczegółów, zaangażowanie w pracę. Do tego robiąca wrażenie podstawowa obróbka zdjęć, bez sztucznych poprawek, ciekawe ujęcia, uwiecznienie wszystkich ważnych dla nas elementów, które wcześniej mogliśmy też doprecyzować. Co najważniejsze: w trakcie pracy Grzesiek tworzy przyjemną, luźną atmosferę, więc ujęcia nie są wymuszone. Jedyne do czego możemy się przyczepić, to za duża ilość wspaniałych zdjęć, bo ciężko się zdecydować, które sobie jeszcze wywołać... Pozdrawiamy naszego Fotografa Ślubnego i oby tak dalej!"

Kamila i Tomasz

 


 

 

"Zarówno my jak i nasi goście oglądaliśmy nasze zdjęcia ślubne już wiele razy i za każdym razem zachwycają nas tak samo. Wiemy, że wracając do nich teraz czy za kilkanaście lat nigdy nam się nie znudzą. Wspaniały fotograf który potrafi pokazać i uchwycić to co najlepsze w każdym z nas. Dzięki niemu fotografie są piękne, naturalne, widać na nich prawdziwe emocje, momenty wzruszenia, radość gości. Chcielibyśmy podziękować za zrobienie tak pięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Dzięki Tobie nasze najpiękniejsze chwile będą nam towarzyszyć przez cale życie."

Joanna i Damian

 


 

  

 "Nie byłam do końca przekonana dokonując wyboru fotografa, który miał uczcić najważniejszy moment w moim życiu... Ale teraz po czasie mogę stwierdzić, że to był najlepszy wybór i gdybym miała możliwość cofnąć czas dokonałabym go po raz kolejny, tyle, że bez obaw i z większym przekonaniem!
Grzegorz ma to coś w sobie, co powinna mieć osoba trudniąca sie tym fachem...
Potrafi wprawnym okiem dostrzec dany, niepowtarzalny moment i uchwycic, by nie przepadł, i to w dodatku w taki sposób, że spoglądając na zdjęcię, ma się ochotę rzec "chwilo trwaj".
Dzięki temu, że byłeś z nami, nawet jeśli coś nam umknęło, Ty uchwyciłes... To niesamowite, ale mam wrażenie, że niektóre zdjęcia zaczarowałeś :) Niech będą one wspaniałym początkiem na naszej nowej drodze...
Szczerze polecam współpracę z Grzegorzem, i będę polecać. Forma fotoksiążki była świetnym pomysłem i to nie tylko naszym zdaniem, praktycznie każdy kto ją oglądał to potwierdzał.
Dziękujemy i życzymy byś nigdy nie stracił tego zapału i entuzjazmu, bo to jednak rzadkość robić w życiu to co się kocha :)"

Ania i Arek

 


 

 

"Wybór dobrego fotografa ślubnego dzisiaj nie jest łatwą sprawą, a znalezienie fotografa, który uwieczni emocje i chwile tego pięknego i ważnego dnia graniczy z cudem. No ale cuda się zdarzają i nam się udało :) Moglibyśmy pisać i pisać jak bardzo podobają nam się zdjęcia, które zrobileś :), ale słowa nie oddadzą wszystkiego. Dziękujemy Grzesiu! Mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy się na innej sesji zdjęciowej :)"

 

Patrycja i Piotr

 


 

 

 

"Jesteśmy zachwyceni!
Dzięki Tobie nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń z każdego szczegółu, jesteśmy nimi zachwyceni! Skromnie bardzo bardzo dziękujemy! Dzięki Tobie będziemy mieli piękną pamiątkę na całe życie :) "

Kasia i Jędrek

 


 
 
 
 
Cieszymy się, że wybór fotografa padł wlaśnie na Ciebie. To był strzał w dziesiątkę. Wszystkim zdjęcia się bardzo podobały, nie wykluczająs Nas:) To wspaniała, nietuzinkowa pamiątka, która pozostanie Nam przez całe życie! Bardzo Ci dziękujemy za to, że byłeś i uwieczniłeś dla Nas te ulotne chwile!
Pozdrawiamy
 
Renia i Kamil

 


 

 

"W dniu naszego ślubu pogoda niestety nie dopisała, ale dzięki profesjonalnej pracy naszego fotografa sesja wyszła bardzo oryginalnie. Dziekujemy za optymizm, zapał, pomysły oraz cierpliwość dla modeli ;) Cieszymy się, że sesja została wykonana przez osobe, która zna się na tym co robi i umie wychwycić emocje oraz niepowtarzalne momenty. Cała sesja przebiegała bardzo naturalnie, w miłej atmosferze, nie czuliśmy się skrępowani ;)
Dziękujemy za wszystkie cenne uwagi i wskazówki dotyczące ustawienie i całego pozowania. Jeżeli zależy Wam na pięknej i orginalnej sesji, która spełni Wasze oczekiwania serdecznie polecamy tego fotografa!
Dzięki jeszcze raz Grześ za poświecony czas i prace."

Basia i Mateusz "Chcielibyśmy serdecznie podziękować Ci za towarzyszenie nam w tych pięknych chwilach, które choć tak szybko minęły to otwierając album wszystkie emocje wracają... efekt Twojej pracy bardzo nam się podoba i wzbudził w nas bardzo miłe emocje - od wzruszeń po uśmiech, ukazałeś wszystko to co było w tym dniu najważniejsze i wyjątkowe zarówno dla nas jak i naszych gości od momentu przygotowań poprzez ceremonię, zabawę weselną, aż po plener. Sympatia którą nas obdarzyłeś w tym dniu i ciepło płynące z ciebie pomagały nam zapomnieć o stresie związanym z tym wydarzeniem. Byłeś zawsze na swoim miejscu, a zarazem pozostawałeś niezauważalny - duży plus. Otwarty na nasze pomysły i nowe wyzwania tworzysz fotografię pełną pasji i zaangażowania dostosowaną do indywidualnych wymagań.
"W życiu najważniejsze jest żeby zajmować się tym co robi się najlepiej" Powodzenia i sukcesów w dalszej pracy! Polecamy nasze zadowolenie. DZIĘKUJEMY!"

Dominika i Kazimierz

 


 

 

Grześku, pragniemy bardzo gorąco Ci podziękować za Twoją pracę i zaangażowanie w dniu naszego święta. Twoja kreatywność i profesjonalizm w połączeniu z otwartością na nasze życzenia spełniły nasze oczekiwania na 100%. Dziękujemy za elastyczność i cierpliwość do modeli:) Współpraca z takim fotografem była bardzo owocna, gdyż dała nam piękną pamiątkę na całe życie, które będzie nam przypominać o dniu naszego ślubu. Dziękujemy i polecamy wszystkim!!!

Kasia i Damian 
”Fotograf pełen pasji i zaangażowania, a zdjęcia ukazują pełnie wzruszeń i pozytywnych emocji!!! Sympatia z jaką się spotkaliśmy współpracując z Tobą sprawiła, że niemalże niezauważalnie stałeś się dokumentalistą tych pięknych chwil… Zdjęcia są wspaniałe i oryginalne… a sesja w plenerze to była czysta przyjemność i zabawa… Fotograf ten nie boi się nowych i odważnych pomysłów chętnie przystaje na propozycje państwa młodych :) tak na prawdę album jaki dostaliśmy to historia “ubrana” w emocje, łzy i szczęście, radość i miłość… Zawsze daje z siebie wszystko lub nawet trochę więcej :) Serdecznie dziękujemy i polecamy!!!!!!!!!”

Kasia i Janusz


© FOTISTO Grzegorz Nowak  Realizacja ELINTER